Kapat
 
Toptan Güvenlik Sistemleri web sitemizde; en uygun güvenlik kamerası fiyatları, yüksek kaliteli ürünler kullanılarak satış yapılmaktadır. 
 

Hakkımızda


toptan güvenlik kamerası satışıElektronik ve güvenlik sektöründe 2006 yılında faaliyete başlayan TOPTAN GÜVENLİK SİSTEMLERİ, sektörde kalıcı marka olma yolunda emin adımlarla ilerleyerek Alarm ve CCTV sistemlerinin ithalatı, satışı ve satış sonrası hizmeti ve bunlara bağlı teknolojik ürünlerle ilgili alanlarda faaliyet göstermektedir. Kendi alanında uzmanlaşmayı ilke edinmiş ve bunun sonucunda da faaliyet alanlarını ithalat, ihracat ve Türkiye geneline dağıtım olarak belirlemiş güvenlik sektöründeki geniş çaplı malzeme ve destek sağlayan bir firma olarak sektörde hızla yerini belirlemiştir. Toptan güvenlik sistemleri üzerine çıktığı bu yolda toptan fiyatına perakende satış ilkesiyle hem bayilerine hem son kullanıcı müşterilerine son teknoloji kaliteli ürünleri uygun fiyatlara tedarik etmektedir.
 
TOPTAN GÜVENLİK, mevcut ürünler ve sistemler üzerinden projelere uygun ürünler ve çözümler üretmeyi, kalite standartlarına uygun ve talep olan ürünleri piyasaya sürmeyi bir ilke haline getirmiştir.

Güvenliğin önemini ve ciddiyetini bilen, bu alanda dünyaca yapılan ARGE çalışmalarını yakından takip eden bu konuda ortak çalışmalar yapan bir firma olup her zaman teknolojik yeniliklerin sorulan bir adresi olma yolunda hızla ilerlemektedir.
 
TOPTAN GÜVENLİK; dünya güvenlik pazarındaki teknolojik yenilikleri takip ederek son teknolojiyi aynı anda Türkiye pazarına taşımayı kendisine temel ilke olarak edinmiş ve bu alandaki gelişmeleri yine yakından takip ederek dürüst, ilkeli teknolojik bir firma olma yolunda yaptığı çalışmalarını ileri ki dönemlerde de devam ettirerek, Türkiye’de Güvenlik Sistemleri konusunda tüketicilerin akla ilk gelen firma olma yolunda çalışmalarını sürdürecektir.

Toptan Güvenlik Kamerası Sistemleri © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır

Whatsapp iletişim Hattı