DAHUA 2 MP 1080P IR Dome HDCVI Kamera - Sesli HAC-HDW1200EM-A-0280B-DIP
  • Marka DAHUA
  • Ürün KoduHAC-HDW1200EM-A-0280B-DIP
  • Stok DurumuStokta var
  • Tek Çekim 2.197,46 TL
  • Havale Fiyatı 2.131,53 TL
  Sepete Ekle
Biz Sizi Arayalım
Biz Sizi Arayalım
Teşekkür Ederiz,
En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz
𝕏
Alıcı Ödemeli
  • DAHUA 2 MP 1080P IR Dome ( HDCVI+AHD+TVI+Analog ) Kamera - Sesli HAC-HDW1200EM-A-0280B-DIP
    Dahua kayıt cihazı ile ses kablosu olmadan da sesli olarak kullanılabilir.
    Model
    Dahua HAC-HDW1200EM-A-0280B-DIP Teknik Özellikleri
    Kamera
    Görüntü Sensörü
    1 / 2.7 “CMOS
    Kamera Efektif Piksel
    1920 (H) × 1080 (V), 2MP
    Tarama Sistemi
    Progresif
    Elektronik Shutter Hızı
    PAL: 1/25 ~ 1 / 100000s
    NTSC: 1/30 ~ 1 / 100000s
    Min. Aydınlatma
    0.02Lux / F1.85, 30IRE, 0Lux IR
    S/N  Oranı
    65 dB ‘den fazla
    IR Mesafesi
    50m’ye (164 feet) kadar
    IR Açma / Kapama Kontrolü
    Otomatik / Manuel
    IR LED
    1
    Lens
    Lens Tipi
    Sabit Lens / Sabit İris
    Montaj Tipi
    Board-in
    Odak Uzaklığı
    2.8mm (3.6mm, 6mm opsiyonel)
    Maks. Diyafram
    F1.85
    Görüş Açısı
    H: 87,5 ° (103 °, 54,7 °)
    Kamera Odak Kontrolü
    Yakın Odak Mesafesi
    500mm (900mm, 2000mm)
    19.69 ” (35.43 “, 78.74 ”)
    Pan / Tilt / Döndürme
    Pan / Tilt / Döndürme
    Pan: 0° ~ 360°
    Tilt: 0° ~ 78°
    Döndürme: 0° ~ 360°
    Video
    Çözünürlük
    1080P (1920 × 1080)
    Frame Oranı
    25 / 30fps @ 1080P, 25/30/50 / 60fps @ 720P
    Video Çıkışı
    1 kanal BNC yüksek çözünürlüklü video çıkışı / CVBS video çıkışı (anahtarlanabilir)
    Gündüz Gece
    Otomatik (ICR) / Manuel
    OSD Menüsü
    Çoklu dil
    BLC Modu
    BLC / HLC / DWDR
    WDR
    DWDR
    Kazanç Kontrolü
    AGC
    Parazit Azaltma
    2D
    Kamera Beyaz Dengesi
    Otomatik / Manuel
    Akıllı IR
    Sertifikalar
    Sertifikalar
    CE (EN55032, EN55024, EN50130-4)
    FCC (CFR 47 FCC Bölüm 15 alt bölüm B, ANSI C63.4-2014)
    UL (UL60950-1 + CAN / CSA C22.2 No.60950-1)
    Arayüz
    Ses Arayüzü
    Dahili Mikrofon
    Güç
    Güç Kaynağı
    12V DC ±% 30
    Güç Tüketimi
    Maksimum 4.2W (12V DC, IR)
    Çevre Koşulları
    Çalışma Koşulları
    -40 ° C ~ + 60 ° C (-40 ° F ~ + 140 ° F) /% 95’ten az RH
    * Başlatma -40 ° C’nin (-40 ° F) üzerinde yapılmalıdır.
    Dayanıklılık Koşulları
    Koruma ve Dayanıklılık Sertifikası
    IP67
    Kasa
    Alüminyum
    Boyutlar
    Φ106mm x 93,7mm